TTnet Yükleme Hızını İki Katına Çıkardı

Koronavirüs nedeniyle Evde Kal çağrısına internet sağlayıcıları da destek verdi. Turkcell Superonline’ın ardından Türk Telekom ve onun altyapısını kullanan internet kullanıcılarının yükleme hızı iki kat arttırıldı.

Turkcell Superonline’dan sonra Türk Telekom da upload hızını artırdı. 16 Nisan 2020 tarihi itibarıyla Türk Telekom, upload hızlarını arttırdığına ilişkin açıklamayı çeşitli platformlardan yaptı. Türkiye‘nin lider internet servis sağlayıcı, yeni tip koronavirüs Kovid-19 salgını nedeniyle evden çalışma ve uzaktan eğitim sürecinin devam ettiği dönemde kullanıcılarına daha iyi deneyim sunmak için tüm abonelerin upload hızını iki katına çıkardı. Fiber ve VDSL abonelerinin veri yükleme (upload) hızlarını hiçbir ek ücret istemeden iki katına çıkarmaya başladı.

ALTYAPISINA BAĞLI OLAN DA YARARLANACAK

Türk Telekom altyapısını kullanan birçok internet sağlayıcısı bulunuyor. Türk Telekom altyapısına bağlı olarak hizmet veren bu sağlayıcılar da Türk Telekom’un hız artışından yararlanabilecek. Eğer hala upload hızınızda bir gelişme göremiyorsanız endişe etmeyin. Zira, yapılan açıklamaya göre hız artışı kademeli olarak gerçekleşecek. Gün içinde modeminizi resetleyerek upload hızını tekrar kontrol edebilirsiniz.

Şevket Turgut YAZICI

Merhaba! Benim Adım Şevket Turgut YAZICI dahinet.com kurucusu ve sahibiyim. Web siteleri üzerinde SEO çalışması ve hızlandırma projeleri üzerine çalışıyorum. Bilgi sahibi olduğum konular hakkında makaleler hazırlıyorum. Fotoğraf - Web Tasarım - Bilgi işlem #seo #sem #photoshop #wordpress #php-fusion #html5 #css #MySQL #Php #cwp #vps #vds #dedicated #server managed #dahinet

You may also like...

Bir Cevap Yazın