AllDebrid Kullanımı ve Avantajları

Arkadaşlar herkesin internet ortamında Film,Oyun Program vb. büyük boyutlu dosya arşivlerini indirme yapmışızdır. Dosya paylaşım yapan arkadaşlar genellikle ücretli depolama hizmeti sunan firmaları tercih etmektedirler. Çünkü her indirmeden kendileri payına düşeni almaktadır. Bize dezavantajı ise birden fazla firma bu işin içinde olmasıdır. Hangi firmanın premium üyelik almalıyım derseniz size tavsiyem Turbobit olacaktır.

Bir firmadan premium üyelik almak bizim için yeterli olmayacaktır. Ben araştırmacıyım birden farklı ülkelerde araştırma ve download yapıyorum diyorsanız, size önerebileceğim en iyi adres AllDebrid firmasından abonelik satın almanızdır. 81 servis sağlayıcı ve 945 yayın yapan site adreslerinden link dönüşümü yapmaktadır. Bu konu yazıya dökmüştüm incelemek için tıklayınız.

Aklımıza takılan sorunları bu konu altında paylaşabilirsiniz.

Şevket Turgut YAZICI

Merhaba! Benim Adım Şevket Turgut YAZICI dahinet.com kurucusu ve sahibiyim. Web siteleri üzerinde SEO çalışması ve hızlandırma projeleri üzerine çalışıyorum. Bilgi sahibi olduğum konular hakkında makaleler hazırlıyorum. Fotoğraf - Web Tasarım - Bilgi işlem #seo #sem #photoshop #wordpress #php-fusion #html5 #css #MySQL #Php #cwp #vps #vds #dedicated #server managed #dahinet

You may also like...

Bir Cevap Yazın