TurkNet Fiyat Artışı

Geçtiğimiz günlerde Turknet müşterilerine e-mail yolu ile yeni zam politikası açıklaması yapıldı, sabit kılınan 99,90TL olan internet hizmet paketi fiyat artışına gidilmek zorunda kalındığı bildirilerek zam açıklaması yapıldı.

Açıklama kısmında Gigafiber yatırımları devam edilmesi ve alt yapı geliştirilmesi nedeniyle fiyat artışı yapılacağı belirtildi. Hali hazırda bulunan müşterilerinin Haziran ayı itibari ile 139,90TL faturaya yansıma yapılacak.

Yeni kayıt yapacak kullanıcıların 139,90TL ile taahütsüz&kotasız 100Mbps alt yapı ile sözleşme yapılacağı açıklandı. 35Mbps alt yapıya sahip olan kullanıcıların 129,90TL ücret karşılığında hizmet verileceği bildirildi.

Zam açıklama metni aşığı da bilgilerinize sunulmuştur.

TURNET


Çalışmalarımız, yatırımlarımız aynı TurkNet ailesi gibi her yıl katlanarak büyüyor. Yaptıklarımızla, değişmez denilenleri değiştirmeye devam ediyoruz!

Ancak, tüm bunlarla birlikte maliyetlerimiz de artıyor. Yıllık enflasyon, yüksek kurlar ve dolayısıyla maliyet artışları fiyat değişikliği yapmamızı kaçınılmaz hâle getirdi. Hizmetlerimizi iyileştirmek ve sürdürülebilir hâle getirmek için fiyat artışı kaçınılmaz olsa da biz yine sizi düşünerek bu artışı en minimum miktarlarda yapmaya özen gösterdik.

Yaptığımız fiyat değişikliği sonucunda haziran ayı itibarıyla hizmetimiz 139,90 TL olacak. Bu tarihe kadar siz mevcut fiyatınızdan kullanmaya devam edeceksiniz.
Birlikte Hep Daha İyiye Gidiyoruz!
  Altyapınızın desteklediği maksimum fiber hızını tek fiyattan sunuyoruz.  Bağımsız hız ölçüm platformları nPerf ve Speedtest verilerine göre Türkiye’nin en hızlı interneti TurkNet oldu! Netflix’e Haziran 2020’den bu yana, Steam’e ise Eylül 2021’den bu yana en hızlı bağlantı TurkNet’te! Son beş yılda en fazla Teknopark’a altyapı sunan operatör olduk. 2022’de TurkNet GigaFiber’i 1 milyondan fazla haneye ulaştırmak için çalışmalarımız son hız devam ediyor.

Şevket Turgut YAZICI

Merhaba! Benim Adım Şevket Turgut YAZICI dahinet.com kurucusu ve sahibiyim. Web siteleri üzerinde SEO çalışması ve hızlandırma projeleri üzerine çalışıyorum. Bilgi sahibi olduğum konular hakkında makaleler hazırlıyorum. Fotoğraf - Web Tasarım - Bilgi işlem #seo #sem #photoshop #wordpress #php-fusion #html5 #css #MySQL #Php #cwp #vps #vds #dedicated #server managed #dahinet

You may also like...

Bir Cevap Yazın