Yeni Haylou GT1 Pro Dokunmatik Kablosuz kulaklık

Haylou GT1 TWS Bluetooth Kulaklık, yaklaşık iki ay önce aldığım bir ürün. Ürünü alırken ana amacım müzik dinlemek, bilgisayardan, telefondan dizi vs izlemek için kablo ile uğraşmamaktı. Ürün bu açıdan son derece kullanışlı, kullanım deneyimimden yola çıkarak artı ve eksiklerini sizlerle paylaşmak istedim. Kulaklık zarif, ufak ve son derece kibar. Kulakta kaba durmuyor. Kutusu çok yer kaplamıyor, cepte gayet rahat taşınabilir. 400Mah pil kapasitesi var, Kulaklık şarjı en son seste 3 saat kullanım imkanı sunuyor. Kutuyu da yaklaşık iki saatte bilgisayardan şarj edebiliyorum.

Benim için en önemli konu, bluetooth kulaklık olduğu için gecikme ve kopma sorunu olup olmamasıydı. Bu ikisiyle de karşılaşmadım. Yani netflix bilgisayar tarayıcısından değil de windows uygulamasından açtığımda, gecikme sorunu olmuyor. Ama tarayıcıdan açınca gecikme sorunu yaşadım. Başka hiçbir video platformunda bu sorunla karşılaşmadım. Kopma sorunu hiç yaşamadım. İlk kez bağlamak zor olmadı, önce sağı sonra solu taktım, kullandığım cihazlarda da hemen gözüktü zaten. Eşleşme yapacağım diye fazla kurcalamayın yani, gerek yok. Kulaklıklar üzerinde fiziksel bir tuş yok, dokunmatik yüzey var, müziği durdurma gibi özellikler için kullanabiliyorsunuz. Kulaktan düşme ya da çıkma sorunu yaşamadım, sadece bir şeyler çiğnerken gevşiyor ve düzeltmeniz gerekebiliyor tabii bu kulak yapısına göre değişir.

Şevket Turgut YAZICI

Merhaba! Benim Adım Şevket Turgut YAZICI dahinet.com kurucusu ve sahibiyim. Web siteleri üzerinde SEO çalışması ve hızlandırma projeleri üzerine çalışıyorum. Bilgi sahibi olduğum konular hakkında makaleler hazırlıyorum. Fotoğraf - Web Tasarım - Bilgi işlem #seo #sem #photoshop #wordpress #php-fusion #html5 #css #MySQL #Php #cwp #vps #vds #dedicated #server managed #dahinet

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: